Strona główna » Pożyczki pozabankowe – szybkość i wygoda ale za odpowiednią cenę

Pożyczki pozabankowe – szybkość i wygoda ale za odpowiednią cenę

Nadciągają ostatnio zewsząd – Vivus, Kredito, OKMoney i wiele innych firm pozabankowych… Chwilówki – jak sama nazwa wskazuje – można otrzymać bardzo szybko i jest to pożyczka pozabankowa. Z takiej formy finansowania może skorzystać praktycznie każda pełnoletnia osoba, ponieważ jest ona przyznawana na dowód. Jeżeli ktoś znajduje się naprawdę w trudnej sytuacji życiowej, może liczyć na taką pomoc praktycznie od ręki.

Pracownicy firm udzielających takiej pomocy, nie wymagają bowiem żadnych zaświadczeń. Pamiętajmy jednak, że jest to pomoc doraźna. Taki kredyt także trzeba spłacić, toteż rozsądnie określajmy jego wysokość. Jeżeli nie mamy stałej pracy lub jesteśmy zatrudnieni dorywczo, powinniśmy tym bardziej ratować się taką pomocą tylko w przypadku najpilniejszych potrzeb bieżących albo okazjonalnie, żeby na przykład przygotować wyprawkę szkolną dla dzieci.

Pożyczka zostanie przeznaczona na określony cel i dzięki temu bez dodatkowych obciążeń emocjonalnych będziemy ją spłacali, chociaż nie otrzymaliśmy jej od banku. Byłoby to absolutnie niemożliwe, w przypadku, gdy nie mamy pewnego źródła utrzymania. Banki prowadzą bardziej asekuracyjną politykę i bardziej się zabezpieczają. Jeżeli dostaliśmy pieniądze niejako na zasadzie wzajemnego zaufania, to też bądźmy lojalni i spłacajmy raty w terminie.

Bardziej szczegółowe informacje na temat konkretnych ofert znajdziesz na stronie porównywarki finansowej oferującej pożyczki pozabankowe bez BIK (np. www.mpozyczkipozabankowe.pl) dostępne również dla osób zadłużonych oraz bezrobotnych.

Gdzie najlepiej ubiegać się o pożyczkę?

Pozabankowe pożyczki mogą stać się rozwiązaniem Twoich problemów. Potrzebujesz szybkiej gotówki? Wszystkie banki odmówiły Tobie ze względu na zbyt niskie zarobki? Masz dość proszenia znajomych o pomoc? Nie zapominaj, że jesteśmy dla Ciebie. Firmy pozabankowe, nie potrzebują zaświadczeń o dochodach. Przelewają pieniądze bardzo szybko od momentu potwierdzenia zgłoszenia.

Firmy takie jak: Vivus, VIA SMS, OK Money, Ekspres Kasa czy Vanquis Bank otrzymały złote laury konsumenta, co świadczy o ich popularności i zaufaniu jakim się cieszą.

Jeżeli Twoja sytuacja finansowa wymaga natychmiastowego zastrzyku, wypróbuj pożyczki pozabankowe. Często firmy te robią promocję typu pierwsza pożyczka bez prowizji. Warto skorzystać z takiej okazji bo bierzesz ile potrzebujesz i oddajesz tyle samo, bez żadnych odsetek.

Z przekazów reklamowych można wyraźnie wyczuć przekaz tego typu: Nie wahaj się, spraw swoim bliskim radość na święta. Warto zobaczyć uśmiech na twarzy naszych bliskich. Sprawiając im radość, sprawiamy radość sobie. Nie martw się o finanse. Jutro będzie już tylko lepiej. Na koniec pamiętaj, by wszelkie zobowiązania zaciągać z rozwagą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *