Strona główna » Najlepsze konta i lokaty w ofercie Banku Millenium

Najlepsze konta i lokaty w ofercie Banku Millenium

Bank Millenium to bank, który w opinii wielu osób jest bankiem stosunkowo młodym. Oczywiście biorąc pod uwagę nazwę – tak. Niewiele osób jednak wie, że historia, która zaowocowała stworzeniem banku Millenium rozpoczęła się w 1989 roku.

Sprawdź najlepsze lokaty Banku Millenium oraz posotałych pod adresem www.toplokatybankowe.pl

W roku, w którym rozpoczynał się w nasz kraju kapitalizm, powstał Bank Inicjatyw Gospodarczych szerzej znany jako BIG Bank, kilkanaście lat później połączony z bankiem znanym jako Bank Gdański. BIG Bank Gdański, bo taką nawę przybrał nowy bank, działał prężnie przez wiele lat. Po kilku latach zmienił się inwestor strategiczny banku. Został nim Baco Comercial Portugues, a bank rozpoczął działalność pod szyldem Bank Millenium.

Bank Millenium to bank, który od początku swego istnienia kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych. Rachunki osobiste, konta firmowe, kredyty oraz inne produkty bankowe oferowane przez ten bank cechują się jasnymi zasadami oraz niskim kosztem. Widać to bez względu na to jaki produkt bankowy weźmiemy pod uwagę.

Warto również wspomnieć, że Bank Millenium to bank, o doskonałym wręcz podejściu do klienta. Profesjonalni, wyedukowani, a przede wszystkim słuchający klienta pracownicy to doskonały powód, by zatrzymać się w banku na dłużej. Każdy, kto to zrobi, szybko uzna, że produkty bankowe rzeczywiście są bardzo atrakcyjne, a ich koszty niewielkie. Dla pewności porównaj oferty, odwiedzając ranking kont osobistych w porównywarce.

Bank stawia na jakość obsługi, niskie koszty swoich produktów i rozwija się coraz bardziej. Oczywiście rozbija się również bankowość internetowa. Warto zainteresować się ofertą banku – nawet bardzo wymagający klient może w niej znaleźć coś dla siebie.